fbpx

28 marca 2010 roku Polskę ogarnęła czekoladowa pasja. Stało się tak za sprawą zorganizowanej dla firmy Wedel gry „Wyprawa do fabryki przyjemności".

Północna część Polski miała tego dnia swoją czekoladową stolicę w Gdańcu, centrum reprezentowała Warszawa, a południe bawiło się z nami we Wrocławiu. W każdym z tych miast powstały na krótki czas Miejskie Fabryki Przyjemności. Sercem tych fabryk były Czekoladowe Centra Produkcji, do których dostęp mieli tylko ci gracze, którzy odwiedzili wcześniej wszystkie Działy Produkcji i w pocie czoła, a przede wszystkim w atmosferze dobrej zabawy, zdobyli hasło. A wejść do Czekoladowego Centrum Produkcji było warto! Któż bowiem nie chciałby spotkać się z Żywymi Słodyczami, zwłaszcza że zwycięzcy mogli wygrać Złote Jajo o wartości 6000 złotych?

Poszukując tego Wedlowskiego Skarbu uczestnicy Wyprawy mogli po drodze spotkać naszych animatorów wcielających się w rolę Czekolady z dodatkami, Owocowych Duetów czy Sprzedawcy Ptasiego Mleczka. Nasi czekoladowi pasjonaci mieli tutaj możliwość m.in.: wykorzystać swoje zdolności wokalne, śpiewając fragment piosenki w wylosowanym stylu czy odnaleźć równowagę między czekoladą i mlekiem, ważąc je z precyzją godną najlepszego cukiernika. Po wykonaniu zadań, poleconych przez wyżej wymienione postacie, zespoły otrzymywały za każde z nich po jednej Karcie. W sumie do zdobycia było pięć Kart tworzących pytanie. Dobra odpowiedź stanowiła hasło otwierające bramę do Czekoladowego Centrum Produkcji, gdzie na odnalenienie czekało już Jajo pokryte 24-karatowym złotem.

„Wyprawa do fabryki przyjemości" była świetną zabawą dla dużych i małych amatorów czekolady, którzy dzięki niej mogli przeżyć nie tylko pasjonująca przygodę, ale też poznać różne oblicza wedlowskich produktów.

 

10 lat CityGames

Dekada to kawał czasu. Mamy tę niesamowitą przyjemność, że robimy to co lubimy i mało tego jesteśmy dumni z każdego zamkniętego projektu! 10 lat to setki gier miejskich i innych eventów integracyjnych na terenie całego kraju i za granicą, a przede wszystkim wielu zadowolonych Klientów.

Szukanie smaczków historycznych, śledzenie nowości na rynku gier, wplatanie odnośników do popularnych programów, czy po prostu wykorzystywanie szeroko pojętej popkultury w fabułach gier - to nasz chleb powszedni. Dzięki temu nasze scenariusze są wyjątkowe i dopasowane pod konkretny brief.

#wszystkogra #10latwgrze

x
lat na rynku
x
różnych miast
x
zrealizowanych gier
x
scenariuszy w bazie

Sprawdź

Konferansjer
Rozpoczęcie i zakończenie każdej gry jest prowadzone przez profesjonalnego konferansjera, który wprowadza w fabułę i dba o zaangażowanie.
Infolinia dla graczy
Przy każdej realizacji uruchamiamy jeden lub (przy większej ilości zespołów) dwa numery alarmowe, które służą graczom w przypadku pytań i problemów
Animatorzy
Większość zadań, które mają wykonać gracze jest obsługiwana przez naszych wyszkolonych animatorów, którzy odgrywają konkretne role w grze.
Nagroda dla zwycięzców
W każdej grze gwarantujemy wspólną, ale podzielną nagrodę dla najlepszego zespołu. W wersji premium dla każdego gracza z trzech najlepszych zespołów.
Kontakt z graczami
Podczas gry podtrzymujemy kontakt i zaangażowanie graczy poprzez wysyłkę SMS, dotyczących przebiegu gry i wydarzeń w jej trakcie. W wersji premium także wiadomości MMS i VMS.
Szybkość realizacji
Posiadamy wiele gotowych scenariuszy, skrupulatnie przygotowanych w najdrobniejszych szczegółach. Możemy je zrealizować w zasadzie od ręki.
AR i ARG
Wymyślamy i organizujemy gry rzeczywistości alternatywnej (ARG), a w grach miejskich wykorzystujemy technologię augmented reality (AR). Trzymamy rękę na pulsie!
Gadżety
Od lat śledzimy nowości na rynku gadżetów hi-tech i z pasją je gromadzimy. Zadbamy więc o dobór sprzętu idealnie dopasowanego do fabuły gry i jej zadań.
Materiały
Przygotowane przez nas Karty Zespołu, mapy czy monety są staranne – zaprojektowane zgodnie ze stylistyką gry przez grafika i wydrukowane full color na papierze wysokiej jakości.
Aplikacje
Od wielu lat oferujemy swoim klientom realizację gier przy użyciu aplikacji na urządzenia mobilne. Mamy w tym naprawdę duże doświadczenie.
10 lat doświadczenia
Setki gier miejskich i innych eventów integracyjnych na terenie całego kraju i za granicą, a przede wszystkim wielu zadowolonych Klientów.

Aplikacje

Zaczęliśmy robić gry jeszcze przed erą urządzeń mobilnych (!), ale od samego początku trzymamy rękę na pulsie, aby łączyć świat wirtualny z realnym, a także wykorzystywać możliwości urzadzeń mobilnych. Korzystaliśmy z wielu rozwiązań firm zewnętrznych, mamy także własne rozwiązania. Oferujemy klientom projektowanie i realizację gier przy użyciu różnych aplikacji. Mamy w tym naprawdę duże doświadczenie i potrafimy dobrać właściwe rozwiązanie do budżetu, grupy docelowej i celów gry.

Prawa do nazw i logotypów aplikacji wymienionych poniżej należą do ich właścicieli. Zostały tutaj użyte tylko w celu informacyjnym

Movee Team ®
Komercyjna aplikacja o atrakcyjnym wyglądzie i dużych możliwościach. Umożliwia przygotowanie nieliniowych scenariuszy, atrakcyjne zadania wykonywane w aplikacji oraz wykorzystujące wszystkie dostępne technologie (QR kody, GPS i inne), wizualizację pozycji zespołów w trakcie gry, stałą obserwację wyników przez graczy, kontakt organizatorów z zespołami oraz kontakt z zespołami pomiędzy sobą wewnątrz aplikacji, a także augmented reality. Z użyciem tej aplikacji możemy przeprowadzić każdą z naszych gier miejskich w wersji wzbogaconej o możliwości aplikacji. Aplikacja wyłącznie na urządzenia z systemem Apple (iPad/iPhone) z systemem w wersji powyżej 11.0.
Actionbound ®
Komercyjna aplikacja o ograniczonych możliwościach z opcjami społecznościowymi. Pozwala na przygotowanie liniowych scenariuszy oraz scenariuszy opartych o mapę miejsc, przygotowanie zadań opartych o niektóre dostępne technologie (np. kody QR, GPS), automatyczne zliczanie punktów zebranych przez graczy, oraz podsumowanie zdobytych punktów po zakończeniu gry. Większość gier, która znajduje się w naszej ofercie możemy przeprowadzić wspomagając je tą aplikacją. Aplikacja działa na urządzeniach Apple (iPad, iPhone) z dowolną wersją systmu iOS, a także na dowolnym urządzeniu z systemem Android dzięki czemu dobrze nadaje się do imprez publicznych.
Moove Team
Moove Team
Moove Team
Actionbound
Actionbound
Actionbound
Aris ®
Aplikacja o dużych możliwościach na licencji open-source. Umożliwia przygotowanie nieliniowych scenariuszy, przygotowanie zadań opartych o wszystkie dostępne technologie (QR kody, GPS i inne), interakcję z postaciami wykreowanymi w grze oraz augmented reality. Z użyciem tej aplikacji możemy przeprowadzić każdą z naszych gier miejskich w wersji wzbogaconej o możliwości aplikacji. Aplikacja wyłącznie na urządzenia Apple (iPad, iPhone). Działa także ze starszymi wersjami systemu iOS. Możliwe jest przygotowanie gry, która działa bez stałego dostępu do internetu.
Cluetivity ®
Komerycyjna aplikacja łączące najlepsze klasycznych poszukiwań skarbów, geocachingu and gier typu escape z dodatkiem rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality). Aplikacja oferuje dwie linie fabularne i zamkniętą listę zadań, które możemy dostować do miejsca i celu gry. Poza wykonywaniem zadań łączących świat wirtualny z realnym gra może być rozszerzona o zadania z prawdziwymi przedmiotami za pomocą pakietu ActionPack™.
Aris
Aris
Aris
Cluetivity
Cluetivity
Cluetivity

Materiały i gadżety

Gracz otrzymuje od nas wszystko, co jest potrzebne do udziału w grze i wejścia w jej klimat. Tym się szczycimy! Przygotowane przez nas Karty Zespołu, mapy czy monety są staranne – zaprojektowane zgodnie ze stylistyką gry przez grafika i wydrukowane full color na papierze wysokiej jakości. Od lat śledzimy nowości na rynku gadżetów hi-tech i z pasją je gromadzimy. Słowem, gadżety to nasz Święty Graal. Zadbamy więc o dobór sprzętu idealnie dopasowanego do fabuły gry i jej zadań. Od latarek UV, krypteksów, krótkofalówek, przez zdalnie sterowane czołgi z kamerą i samochody kierowane przez smartfon, po telefony z lokalizatorami i tablety.
Pan tu nie stał
Gorączka Złota
Creative Room - Karta
Wikingowie - Karta back
Wikingowie - Karta front
City Overdrive
Tablet
Podsłuch
Pojazd
Radio
Krypteks
Kłódki

Zaufali nam:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

rysunek ciasteczka Żeby nasza strona działała dobrze i cieszyła oko wykorzystujemy ciasteczka. Więcej powagi. Dzięki za info!